par mums


PAR UZŅĒMUMU

SIA „Latgalija” ir reģistrēta 1991.gadā oktobrī kā celtniecības un celtniecības materiālu ražojoša firma. Startējot ar 5 milj. Rubļu lielo kredītu, tika nopirkts nepabeigts Rēzeknes SCO betona cehs, kur tika organizēta keramzītbetona bloku, aku grodu un betona ražotne. Laika periodā, kad tika pārtraukta jebkura celtniecība ārpus Rīgas, uzņēmumu darbībai tiek rādīti nelabvēlīgi apstākļi( it sevišķi Latgalē). Un tikai pateicoties talantīgai vadībai un darboties spējīgam kolektīvam, SIA ”Latgalija” ar pozitīviem rezultātiem attīstīja savu darbību. Uzņemums visus gadus strādā ar peļņu un paņemtie kredīti tiek dzēsti.
Šodien „Latgalija” ir licencēta celtniecības firma, kura ir spējīga veikt apkures, ūdensvada, kanalizācijas u.c. sistēmu un vispārējas celtniecības darbus, kā arī ražot sertificētus izstrādājumus no betona, izgatavot plastikāta logus un durvis.
Līdz 2003. gadam tiek uzcelta universālveikala „Rēzekne” piebūve, benzīnuzpildes stacijas „Viada”, „AVIN”, „Latvijas Nafta”, „Lukoil” Rēzeknē, Viļānos un citur, kā arī attīrīšanas iekārtas Adamovā, 45 dzīvokļu nams Rēzeknē, tirdzniecības nams „Džetta”(2 tūkst. m ), rekonstruēta Balvu „Unibankas” filiāle, Rēzeknes „Krājbankas” filiāle, uzcelti divi ”T-Market” tirdzniecības centri un veikals „Kesko” Rēzeknē, ar pasaules bankas finansējumu rekonstruētas skolas. Tas norāda uz firmas „Latgalija” darbības plašo ģeogrāfiju un daudzveidību.


SERTIFIKĀTI
> BŪVKOMERSANTA REGISTRĀCIJAS APLIECĪBA

> KOMERSANTA REGISTRĀCIJAS APLIECĪBA

>ATBILSTĪBAS SERTIFIKĀTS